הכנות לצילומי הריון

כשבחורה חובקת ומביטה בבטן העגולה והנפלאה הזו, אני חשה את הקסם והקשר המסתורי בינה לבין פרי בטנה, סוד היצירה שטמון בבטנה והקשר המיוחד שלה עם יצירתיותה.

הקשר הזה הוא שמהפנט אותי ואת התחושה הזו בדיוק, חשוב לי להעביר בכל פריים.


 
אני מזמינה אותך לחוויה נשית מעצימה!
אני מאמינה שכל אישה חייבת לעצמה תיעוד של תקופה כל כך מופלאה ומסעירה, זו תקופה כל כך לא שגרתית, כל כך דינאמית ומלאת שינויים, זה רגע שיא בו את לוקחת חלק כל כך משמעותי במעשה הבריאה.
קחי הפסקה מכל ההכנות, הדאגות, המחשבות וההספקים, הממלאים בתקופה זו ותני לעצמך את המקום והזמן להתחבר אל גופך ופרי בטנך, בצורה הכי נינוחה, הרמונית וטבעית.
אני מצלמת בחוץ, בטבע ולא בסטודיו סגור ובתאורה מלאכותית, כי אני מאמינה שבתקופה זו, הכי נכון להתחבר לאמא אדמה ולהתמלא מן האנרגיה והעוצמה שהיא שומרת עבורך.

אני יודעת שבעת ההריון את עלולה לחוש לא פעם קושי וסלידה ממראה גופך המשתנה בצורה כל כך דרסטית, לעיתים ישנה תחושה כי את כמעט ולא מזהה את עצמך במראה. ולכן, לא פעם את מעדיפה שלא להצטלם בתקופה זו.
צילומי ההריון נועדו לתעד חוויה ייחודית וחד פעמית, אשר איננה ניתנת לתיאור במילים.

רק בעזרת המצלמה, תוכלי באמת לראות את הקסם הזה שנובע מהחיים שהולכים וממלאים אותך מבפנים ואשר כל כך קורנים מתוכך החוצה.
אני מאמינה ביצירת אווירה אינטימית ונינוחה ובשילוב של ספונטניות ואמנות בכל פריים.
הצילומים נעשים ללא העמדות או אביזרים העלולים להרגיש מזויפים.
הכול מותאם לקצב ולמה שנכון עבורך, כי כשאת נינוחה ומרגישה טוב עם עצמך, זה מוקרן החוצה.

 

אז איך בדיוק זה קורה?
חשוב לי לשמוע איך את חווה עד כה את ההריון, תחושות, מחשבות ופנטזיות.
במהלך השיחה אנחנו מחליטות על המקום שהכי נכון עבורך להצטלם, מקום בו תחושי הכי נינוחה וממנו תוכלי להתמלא באנרגיה ובכוחות להן את כל כך זקוקה.
אנחנו בוחרות יחדיו את הבגדים לצילומים, אלמנטים מתוך הארון שלך, בשילוב עם בדים רכים ומחמיאים שברשותי, כי חשוב לי שתחושי הכי בנוח עם המוכר והמחמיא לך ביותר.
יום הצילומים מוקדש כולו לך. במהלך שעתיים אני מצלמת ללא הגבלה של תמונות, עד ששתינו נחוש כי אנחנו מסופקות. את מוזמנת לבוא עם בעלך או ילדיך, ולתעד רגעים קסומים אלו למזכרת שלא תשכח.